Ankara Veterinerleri

Bugün size özellikle Ankara’da yaşayan hayvan severler için bir site tanıtacağım. AnkaraVeterinerleri.com isimli site oldukça hoşuma gitti. İnsanları en değerli dostları için hazırlanmış ve tamamen toplum yararına hizmet eden bu site Ankara’da yaşayan ve kalbi hayvan sevgisi ile dolu her insan için adeta bir Google niteliğinde.

Ankara Veteriner Kliniği, Akyurt, Anıttepe, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Beşevler, Beysukent, Beştepe, Bilkent, Birlik, Çankaya, Çayyolu, Cinnah, Çiğdem, Çukurambar, Çubuk, Demetevler, Dikmen, Elvankent, Emek, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Fatih, Gazi Osman Paşa, Gölbaşı, Hoşdere, İncek, Kavaklıdere, Kazan, Keçiören, Kızılay, Kırkkonaklar, Kolej, Konukkent, Küçükesat, Mamak, Oran, Ostim, Polatlı, Pursaklar, Sancak, Sincan, Tandoğan, Temelli, Tunalı, Ümitköy, Yaşamkent, Yenimahalle, Yıldız, Yüzüncüyıl ve Türkkonut bölgelerinde yer alan tüm Veteriner Kliniklerini bu harika sitede bulabiliyorsunuz.

Ankara Veteriner denilince akla ilk gelen bu harika site sayesinde çok kısa zamanda evcil hayvanlarınıza tedavi merkezleri bulabiliyorsunuz. Ankara Veteriner Hekim lerinin yoğun ilgisi ile de karşı karşıya olan site minik dostlarımıza hiçbir çıkar gözetmeksinizin oluşturulmuş bir proje.

Ankara’da yaşayan bir dostumun sevimli kedisi bu site sayesinde yaşama yeniden tutunmuştu. Gecenin bir yarısında hayvan ishal olmuş ve bu sitedeki Veteriner kliniklerinden evine yakın olan kliniği bularak acilen yetiştirmiş ve hayvancağızın hayatı kurtulmuş.

Sitede kliniklerin adresleri ve telefonlarının yanı sıra 7/24 hizmet veren kliniklerinde iletişim adreslerini bulmak mümkün.

 

www.alininteki.com

rss

Nükteli Sözler

Geçmiş

Mutlak kesin olan tek şey gelecektir; çünkü geçmiş sürekli olarak değişir. (Sırp Atasözü)
Devamını oku

Hayat ve intikam

Canımı yakanlardan intikam almayı düşünmedim hiç, hayat benden daha yaratıcı. (Simone de Beauvoir) 
Devamını oku

Yaran Facebook İletileri

Aman dikkat!

Hollanda'yı protesto edecek olanlara seseniyorum: Rusya, Fransa ve Hollanda bayraklarını iyi öğrenin, diğer ikisiyle de papaz olmayalım. Hollande, Fransa'nın cumhurbaşkanıdır, Hollanda'yla ilgisi yok. Bir de o bıçakladığınız portakallar muhtemelen Antalya'da yetişmiştir.
Devamını oku

Beklenmeyen tepki

Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktora başvuracakmışım! Niye lan! Doktor mu üretti ilacı? Malının arkasında duracaksın ben seni tanırım!
Devamını oku

Ne varsa eskilerde mi var?

Babam Zeki Müren dinleyip ne varsa eskilerde var der, ben aynı şeyi 90'lar için söylüyorum, benim çocuklar da aynı şeyi demet akalın için söyleyecekse bu gelenek burda bitsin.
Devamını oku

Komik Gifler

Komik Yazılar

Tavuk karşıdan karşıya niçin geçer?

CEVAPLAR: René Descartes: Yolun öbür tarafına geçmek için. Eflatun: Kendi iyiliği için. Çünkü gerçek, öteki taraftadır. Aristoteles: Karşıdan karşıya geçmek tavuğun doğasında vardır. Karl Marx: Çünkü bu tarihsel olarak kaçınılmazdı. Hipokrat: Pankreasının aşırı salgısı nedeniyle. Martin Luther:...
Devamını oku

Mahkemelik hayvanlar

Belki komik ve mizahi değil ama acı da olsa gülümseten bir takvim yaprağı arkası yazısı paylaşmak istiyorum: Avrupa'da çok oldukları ve ortalıkta serbestçe gezdikleri için, yargılanan hayvanlar arasında domuzların sayısı kabarıktır. 1864'te Slovenya'da bir çocuğun kulaklarını kemirip yiyen bir...
Devamını oku

Bir çocuğun Ramazan günlüğü

1. Gün: Bugün evde bir acayiplik var. Herkes kahvaltıdan önce sessizce işine, okuluna gidiyor... Önce diyet yaptıklarını sanmıştım. Akşama doğru hepsi sessizleşiyor. Sofrayı hazırlayıp ezanı bekliyorlar. Başka zaman, susmak bilmeyen ablamın bu hâli içten içe güldürüyor beni. Niye böyle...
Devamını oku